risbice-30 risbice-31 risbice-32 risbice-29

Evropski socialni sklad 

Evropski socialni skladV letošnjem letu se je vrtec prijavil na dva javna razpisa. Preberite več

Eko vrtec 

eko vrtecProgram ekovrtca je sestavljen iz sedmih korakov. V našem vrtcu smo opravili zadnji … Preberite več

Srčni ambasador 

Mali sonček Tečaja oživljanja otrok so se udeležili tudi starši naših otrok in tako je vrtec prejel ... Preberite več

Eko vrtec

Program ekovrtca je sestavljen iz sedmih korakov. V našem vrtcu smo opravili zadnji sedmi korak, ko smo dosegli opažene rezultate in izboljšanje okolja v kraju kjer živimo in delujemo in smo podpisali ekolistino. Podelili so nam certifikat in postali smo nosilci zelene zastave, ki nam jo je podelilo Evropsko združenje za okoljsko izobraževanje – FEE.


Naši najpomembnejši cilji so: osveščanje otrok, staršev, strokovnih delavcev in lokalne skupnosti o nujnosti prevzemanja odgovornosti vsakega posameznika za naravo in cel planet ter hkrati skrbeti za dobre medsebojne odnose in zdravo življenje.


Sodelujemo v družbeno odgovornih akcijah, ki spodbujajo zdravo sožitje z okoljem in organiziramo prireditve v katere lahko vključujemo lokalno skupnost.

Eko listina

 

 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #feduc9 #126f10839 #080613180606